Historia firmy

23Firma PHZ Poleksport Tatiana Wojtyś znajduje się w pięknym historycznym mieście Gdańsk nad Morzem Bałtyckim na północy Polski. Z biura, które mieści się na znanej na cały świat Gdańskiej Starówce zarządzamy całym procesem logistycznym i organizacją dostaw multimodalnych – bo właśnie w takich dostawach specjalizuje się nasza firma.Patrząc na zabytkowe budynki miasta Gdańska liczącego ponad 1000 lat, codziennie utwierdzamy się w przekonaniu, iż tylko solidne przedsięwzięcia mają szanse przetrwać w czasie.
Solidność, wiarygodność, konkurencyjność, fachowość i bezpieczeństwo – to są filary naszej działalności. Transport jest wszechobecny a wraz z rozwojem cywilizacji jego znaczenia wzrasta w każdej dziedzinie naszego życia. Sukces każdego przedsięwzięcia w znaczącym stopniu zależy od trafnych rozwiązań transportowo-logistycznych. Nasza firma ma doświadczenie i wiedzę, aby zrealizować każdy najśmielszy transportowo-logistyczny projekt! Doradzamy naszym Partnerom jak lepiej i taniej dostarczyć towar i razem z nimi budujemy nowoczesne rozwiązania, które służą rozwojowi naszych firm.
108Firma PHZ POLEKSPORT Tatiana Wojtyś jest na rynku od 2006 roku. Profil naszego działania to: logistyka, transport, eksport wyrobów z Europy do Państw Azji Środkowej (Kazachstan, Kirgistan, Uzbekistan, Turkmenistan). Znamy rynek  transportowy Europy i realia panujące w transporcie samochodowym, kolejowym i lotniczym, co pozwala rzetelnie opracować i realizować każde zlecenie transportowe  od naszych Klientów. Ładujemy do wagonów towar pochodzący z wielu fabryk w Europie, Ameryce Północnej.
Czasami w wyścigu cenowym przewoźnicy, spedytorzy zapominają o bezpieczeństwie przewożonych ładunków. My zawsze zwracamy uwagę na to, komu powierzamy nasze ładunki, sprawdzamy firmy, mamy grono zaprzyjaźnionych zaufanych firm – Partnerów. Proponujemy bogaty wybór możliwości realizacji transportów od wysyłek lotniczych do wagonowych, kontenerowych przy kompleksowej obsłudze łącznie z magazynowaniem, przeładunkiem, przeliczeniem i załadunkiem na wagon. Każde zapytanie i zamówienie jest traktowane indywidualnie. Personel firmy profesjonalnie analizuje jak najkorzystniej zorganizować każdą wysyłkę.
Dorobkiem naszej firmy jest grono naszych stałych Klientów, do dołączenia do nich serdecznie zapraszamy naszych nowych Partnerów! Firma POLEKSPORT dynamicznie rozwija się i z optymizmem patrzy w przyszłość. Dołącz do nas!  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
PHZ POLEKSPORT Tatiana Wojtyś
80-850 Gdańsk, ul. Rajska 6, pok.210

tel. +48 507 045 573,
tatiana@poleksport.com.pl
skype: tatiana.wojtys.poleksport