Kolejowe

31Firma POLEKSPORT zajmuje się organizacją i załadunkiem towarów do wagonów szerokotorowych. Wagony ładujemy na polsko-białoruskiej granicy. Posiadamy magazyn i współpracujemy z wykwalifikowaną ekipą załadowczą, która posiada nowoczesny sprzęt do załadunku.
Nasza firma ma duże doświadczenie w ładowaniu i kompletowaniu różnego rodzaju towarów. Każdy załadunek jest szczegółowo przygotowywany pod względem objętości towaru, wymiarów palet i wagi. Towar jest fachowo zabezpieczany w wagonie. Dla farb robimy drewniane kaptury a dla płytki ceramicznej podłogę, dla całego towaru tworzymy przegródki żeby towar był stabilny i nie przemieszczał się w wagonie podczas transportu. Łączymy załadunek ciężkich towarów z lekkim, sprawdzamy poprawność dokumentów i kodów celnych. Mamy do dyspozycji szeroką gamę wagonów szerokotorowych objętością – 120 m3, 138 m3, 150 m3, 158 m3 jak również wagony 240 m3. Na życzenie klientów ładujemy towar do kontenerów 20 i 40 stopowych na st. Małaszewicze. Współpraca z wyspecjalizowaną i doświadczoną ekipą ładującą, obecność przedstawicieli firmy kontrolujących takich jak SGS, Hamilton lub Polcargo na życzenie klienta pozwala kontrolować i gwarantować wysoką jakość załadunku.
Jeżeli macie Państwo towar do dostarczenia z Europy do Azji Środkowej to nasza firma służy pomocą. Z radością witamy każdego nowego klienta! Firma POLEKSPORT zajmuje się eksportem, pracujemy na zlecenie naszych klientów. Poszukujemy konkretny towar na eksport, negocjujemy w imieniu klienta i własnym.
Jeśli jesteście zainteresowani wyrobami z Polski i Europy z przeznaczeniem na eksport do Azji Środkowej – zapraszamy do współpracy!
PHZ POLEKSPORT Tatiana Wojtyś
80-850 Gdańsk, ul. Rajska 6, pok.210

tel. +48 507 045 573,
tatiana@poleksport.com.pl
skype: tatiana.wojtys.poleksport